En İyi ASIC Madenci - Antminer S19 madenci İnceleme

April 20, 2022
hakkında en son şirket haberleri [#varname#]

Antminer S19 madenci 23 Mart 2020'de piyasaya sürüldü. 7nm işlem çipi ile donatılmıştır ve Bitmain 7nm'nin üçüncü nesil makinesidir.Resmi verilere göre, Antminer S19 madenci 95TH/s'lik bir nominal hesaplama gücüne ve 34.5J/TH±%5'lik bir enerji verimliliği oranına sahiptir ve bu da onu hak edilmiş bir ASIC madencilik makinesi haline getirir.

Antminer S19 madenci, görünüşte S15 ve S17'den biraz daha büyük.Antminer S19 madencisinin çıplak metal boyutu 400×195.5×290 mm'dir ve tüm makinenin net ağırlığı yaklaşık 14,4 kg'dır.

Görünüm açısından, Antminer S19 madenci entegre bir "şasi + güç kaynağı" tasarımını benimser.Antminer S19 madenci çok yüksek bir entegrasyon seviyesine sahiptir.Güç kaynağı ve kontrol panosu, aynı zamanda kullanım ve bakım kolaylığı için tasarıma entegre edilmiştir ve rafa koymak ve raftan çıkarmak daha uygundur.Kullanıcıların gerçek ihtiyaçlarına göre yatay veya dikey olarak serbestçe yerleştirilebilir.

Antminer S19 madencisinin genel tasarımı, önceki iki nesil madencilik makinesini takip eder ve çift borulu bir tasarım benimser, böylece madencilik makinesi çalışma sırasında hash board'dan ısıyı daha iyi dağıtabilir.Madencinin ön ve arka tarafında hava girişi ve hava çıkışı olmak üzere iki adet fan bulunmaktadır.

Antminer S19 madenci fanı, kullanıcıların fana yanlışlıkla dokunarak yaralanmasını ve aynı zamanda hash board üzerindeki yüksek hızlı dönen fanın yabancı cisimlere çarpmasını ve kasaya zarar vermesini önleyen metal bir ızgara ile kaplanmıştır. madenci.

Madencilik makinesi işletim ve bakım personelinin gerçek hesaplamasına ve geri bildirimine göre, Antminer S19 madenci, en üst düzeyde bilgi işlem gücü ve güç tüketimine sahip bir modeldir.Düşük uzun vadeli güç tüketimi oranına sahip bir model olan Antminer S19 madenci, madencilerin risklere karşı daha güçlü bir şekilde madencilik yapmasını sağlar.