Bitcoin ağının zorluğu art arda yedi kez 20.08t'ye yükseltildi

November 19, 2021
hakkında en son şirket haberleri [#varname#]

Kurallara göre, bitcoin madencilerin madencilik zorluğunu her 2016 blokta bir veya yaklaşık 2 haftada bir sıfırlayacaktır.

Küresel bitcoin'in çevresel, sosyal ve kurumsal yönetişim endişeleri ve Çin'in şifreleme madenciliği konusundaki yeni politikası nedeniyle, bitcoin'in zorluğu Mayıs ayının sonundan bu yana dört kez art arda azaldı.

Ancak geçmişte politikanın getirdiği şokla birlikte bitcoin ağı bir kez daha zorluk artışını kendine çekti.Bitcoin ağı bugün sabah 4:27'de 705600 blok yüksekliğinde zorluk ayarlamasına başladı ve tüm ağın zorluğu %0,95 artarak 20,08t'ye yükseldi.31 Temmuz'dan bu yana, bitcoin'in zorluğu arka arkaya yedi kez artırıldı.

Bitcoin madencilik zorluğu, bitcoin bloklarının madencilik zorluğunu yansıtan bir göstergedir.Daha yüksek zorluk seviyeleri, işlemleri doğrulamak ve yeni madeni paralar çıkarmak için daha fazla bilgi işlem gücü gerektirir.BTC madencilik zorluğunun sürekli büyümesi, bitcoin madencilerinin, bitcoin ağının refahını destekleyen piyasa eğilimi konusunda iyimser olduğu anlamına gelir.

Aynı zamanda, bitcoin fiyatının son zamanlarda tarihi zirveden sadece "bir adım ötede" yükselmesi dikkat çekicidir.Basın zamanı itibariyle, bitcoin fiyatı 62489 dolardı.İnsanlar, bunun bitcoin madencileri için açık ara en besleyici yıl olduğunu düşünmeden edemiyorlar.

Ancak diğer yandan madenciler için de zor bir yıl oldu.Bir yandan, politikaların etkisiyle birçok madenci orijinal madencilik merkezi olan Çin'i terk etmek zorunda kaldı;Öte yandan, güç kaynaklarının yetersizliği nedeniyle birçok madenci kazmak için uygun bir maden bulamıyor.

Şu anda rhy madeni tüm dünyaya genişletiyor.Aynı zamanda, madencileri ortaklaşa madeni inşa etme saflarına katılmaya da çağırıyor.Madenciler, yalnızca istikrarlı koltuklar elde etmekle kalmayıp, kendileri tarafından yönetilip işletilebilen, aynı zamanda madenin temettü gelirinden de yararlanabilen öz sermaye aboneliği yoluyla madenin yatırımına ve inşaatına katılırlar.

Tabii ki, en yaygın küçük beyaz madenciler bile rhy aracılığıyla dünya çapında maden barındırmak için uygun madenleri bulabilirler.Bu güzel dönemde herkes kendi fırsatlarını bulsun.