Bitcoin Zorluğu Yeniden Hedefleme, 31 Temmuz'dan bu yana ilk kez 22.34T'ye düşürüldü

February 16, 2022
hakkında en son şirket haberleri [#varname#]

Verilere göre Bitcoin, 28 Kasım'da 711648 Blok Yüksekliğinde madencilik zorluğunu %1.49 azaltarak 22.34T'ye düşürmüştü.Bu, 31 Temmuz'dan bu yana ilk düşüş.Bundan önce art arda dokuz kat artış oldu.

Aslında, son veriler, Bitcoin fiyatının tekrar artmasıyla madencilerin karlılığının önemli ölçüde arttığını ve madenciliğe devam etmeyi daha da verimsiz hale getirdiğini gösteriyor.

Bununla birlikte, son 90 gün içinde, Bitcoin'in oranı yükseliyor ve altı ay önceki en yüksek seviyesine kademeli olarak ulaşıyor.Artan bilgi işlem gücü nedeniyle, Bitcoin arka arkaya dokuz kez zorluğu altı ay önceki en yüksek seviyesine yaklaştırdı.Bitcoin fiyatı geçtiğimiz hafta dalgalı bir seyir izledi ve bu da madenciliğin kolaylaşmasına katkıda bulunmuş olabilir.

Genel olarak, Bitcoin ağı hala çok kararlı.Kripto paralar üzerinde spekülasyon yapan yatırımcılarla karşılaştırıldığında, risk piyasa oynaklığından kaynaklanıyor olabilir.2020 yılının sonundan itibaren döviz fiyatları aşırı derecede dalgalansa bile fiyatlar her zaman yüksek olduğu için piyasa dalgalanmasının madenciler üzerindeki etkisi neredeyse yok denecek kadar azdır ve madenciler için her zaman karlıdır.

Zorluktaki küçük bir azalma bile, hala çevrimiçi olan madencilerin daha fazla kazanmasına yardımcı olabilir.Müşteriler bu harika zamanı kazmak istiyorlarsa, makine sahipliği ve barındırma gibi RHY'nin sunduğu çeşitli madencilik paketleri var.

Maden makinesi özellik paketi, müşteriler için farklı modeller sunar.Madencilere ait mülkiyet hakları, madencilik havuzları ve cüzdanlar da kendileri tarafından belirlenebilir ve belirlenebilir.Müşteriler diledikleri zaman makineyi teslim almak için başvuruda bulunabilirler.Ancak, yatırım büyük değilse.