Karınca madencilik makinesi S17 vadeli işlem fiyatı %50 arttı büyük hesaplama gücü madencilik makinesi kısa tedarikte

February 12, 2021
hakkında en son şirket haberleri [#varname#]

Karınca madencilik makinesi S17 vadeli işlem fiyatı %50 arttı büyük hesaplama gücü madencilik makinesi kısa tedarikte

 

Son zamanlarda madencilik makine pazarında büyük ölçekli bir madencilik makinesi bulmanın zor olduğu söylenebilir.Birçok vadeli işlem madenciliği makinesi Kasım-Aralık ayına kadar taburcu edildi.Ant Mining Machine, Shenma Mining Machine, Wingbit Mining Machine, Avalon Mining Machine ve Core Mining Machine gibi büyük madencilik makinelerinin resmi web sitesine göre, büyük hesaplama gücü madencilik makinesi satıldı ve Avalon 37T A10 serisi düzenlenmiştir.Eylül ayında, Wingbit E11 ve E12 serileri Ekim ayı sonlarında piyasaya sürüldü;Shenma M20S ve M21 serisi vadeli işlemleri Kasım ayı için planlandı;Karınca madencilik makinesi S17 serisi vadeli işlemleri Aralık ayı için planlandı ve karınca madencilik makinesi S17 vadeli işlem fiyatları %50 arttı.


Vadeli işlem madencileri arz sıkıntısı yaşıyor ve vadeli işlem fiyatları farklı zaman dilimlerinde yükseliyor.

Eylül ayında Shenma M20S 68T vadeli işlemleri yaklaşık 2159.7732 ABD doları, Kasım vadeli işlemleri ise %31.45 artışla 2837.9734 ABD doları civarındaydı.Ant'ın resmi web sitesi, salyangoz S17 53T madencilik makinesi Eylül vadeli işlem fiyatının yaklaşık 1600.6397 ABD doları olduğunu, bir madenciye danıştı, madencilik makinesi Aralık vadeli işlem fiyatının yaklaşık 3.918.3717 ABD doları olduğunu (tam 53T'ye göre), %50'lik bir artış olduğunu gösteriyor.

Shenzhen Huaqiang North'dan bir madencilik makine satıcısı, Ağustos vadeli işlemlerinde 53T ant S17'ye tek bir 35 yazdı.İlk satıldığında, pek fazla değildi ve bir aile düzinelerce bölünebilirdi.Büyük hesaplama gücü madencilik makinesi emin değil ve daha az et var.Şu anda, karınca madencilik makinesi S17 serisinin madencilik makinesi vadeli işlemleri Aralık ayı için planlandı.

 

Chengdu'daki bir maden şirketi de karınca S17 ve Shenma M20S'yi kurdu.Bir madencilik şirketinin başkanı, binlerce 68T Shenma madencilik makinesini 27.6223 $/T vadeli işlem fiyatından aldıklarını, 53T karıncaları S17'nin 1.000'den az vadeli işlem soyduğunu açıkladı, ortalama fiyat yaklaşık 2035.3275 ABD doları.

 

Bitland, madencilik makinesi vadeli işlemlerinin fiyatlandırması için karınca madencilik makinesi ürünlerinin fiyatının para birimi fiyatı, ağ hesaplama gücü ve zorluk gibi çeşitli faktörleri dikkate alacağını söyledi.

 

Büyük güç madencilik makinesi için savaşın

 

2018'de madenciler, 37E'nin bilgi işlem gücü ile Bitcoin ağının güvenliğini sağladı ve aynı zamanda blok zinciri endüstrisindeki son savunma hattını elinde tuttu.27 Haziran 2019'da Bitcoin 13.720 dolara fırladı.Hala "iki yıl sürecek ayı piyasası"nda uyudu ve otobüse binmek için zamanı olmadığı için pişmanlık duyarak tamamen uyandı.

 

Bitcoin fiyatları yeni zirveleri kırmaya devam ediyor ve ardından sel sezonu geldi.

 

19 Haziran'dan bugüne, sadece 20 gün içinde, Bitcoin'in toplam ağ bilgi işlem gücü 53.61E'den maksimum 71.3E'ye yükseldi ve en son bilgi işlem gücü, Ekim 2018'deki zirveyi aşarak 7.93T'ye ulaştı.Bazı uzmanlar, bu yılın sonunda Bitcoin'in hesaplama gücünün 100E'nin üzerine çıkacağını tahmin ediyor.Hesaplama gücü ne kadar zorsa, madencilik makinesi o kadar güçlü ve güç tüketim oranı o kadar iyi, madencilerin ve madencilik makinesi satıcılarının büyük hesaplama gücü madencilik makinesini seçmeye daha istekli olmalarının nedeni budur.

 

Tüm madencilik makinelerinin seçimi, bitcoin fiyatı beklentisinde yatmaktadır, çünkü madenciliğin zorluğu sonunda 11T-12T'ye ulaşacaktır.Para biriminin fiyatının 50.000 ABD doları olduğu tahmin ediliyorsa, ne tür bir madencilik makinesinin seçileceği sorun değil, 20.000 ABD doları olarak tahmin ediliyorsa, düşük güçlü makineler rekabet gücünü kaybedecektir.

 

Maden makinelerinin üretimi talaşların seri üretim kapasitesine tabidir.

 

Bu yıl 29 Mart'ta Ant Mining Machine, 9 Nisan'da resmi web sitesinde satışa sunulan ikinci nesil 7nm ant madencilik makinesi yeni S17 serisi madencilik makinesini resmen duyurdu.

 

19 Mayıs'ta Bit Micro, Chengdu'da Shenma M20 serisi bitcoin madencilik makinesini resmen piyasaya sürdü.Hepsi Samsung 8nm çiplerini kullanan beş model var.

 

Ant Mine Machine'in 7nm çipi TSMC'den, Shenma Mining Machine'in 8nm çipi ise Samsung'dan geliyor.

 

TSMC'nin başlıca müşterileri çoğunlukla Apple, Qualcomm ve AMD gibi büyük fabrikalardandır.Madencilerin siparişleri Apple ve Qualcomm'dan çok daha az.Gofretin yetersiz üretim kapasitesi nedeniyle TSMC'nin toplam üretim kapasitesi sınırlıdır, bu nedenle cipslerin üretim sırası sipariş miktarına bağlıdır.Buna karşılık, Samsung'un çip kapasitesi nispeten yeterli.

 

Talaş üretim kapasitesi yetersizdir ve büyük hesaplama gücü madencilik makinesi daha da azdır.

 

Shenma Mining'in Haziran ayındaki sevkiyatları 300.000 adet civarındaydı ve Ağustos-Ekim aylarında vadeli madenciler satıldı.Önceki yıllardan farklı olarak bu yıl Bit China madencilere madencilere öncelik verecek, geri kalanı madencilere dağıtılacak.

 

"Bitcoin'in içinde bir derecelendirme olduğu anlaşılıyor. Ayı piyasasındaki karıncaların alımına göre, orta ve büyük madencilere öncelik verilerek 20 milyon karınca madenciliği makine siparişi değerlendiriliyor; Shenma açısından, MOQ miktarı şöyle: Madenciler ve madencilik makine bayilerinden bağımsız olarak 100 milyon yuan.